08.05.2011 09:20

Pólisté v Offenbachu neobhájili prvenství.

Děčínští pólisté - veteráni přijeli do Offenbachu na 44.ročník veteránského turnaje vodního póla obhajovat prvenství z loňského roku. Družstvu chyběli někteří hráči mladších ročníků (35+)  a tak vypomáhali starší veteráni.
Do základní skupiny vstoupili děčínští hráči dvěma vítězstvími nad Frankfurtem 8:2 a nad Eizenachem 4:3.Ve třetím zápase podlehli Bochumi 4:7.Do další části postupovali tři vítězná družstva základních skupin a nejlepší družstvo z druhého místa(nejvyšší počet bodů,nejlepší skóre) ,bylo to družstvo Děčína. V semifinále děčínští pólisté sehráli vyrovnaný zápas s družstvem Schönebecku a těsně prohráli 6:5. V zápase o třetí místo se Děčín opět utkal s družstvem Bochumi , které prohrálo ve druhém semifinále s Chemnitz.Hráčům Děčína se vydařil úvod zápasu a po první půli vedl 3:1.Ve druhé části soupeř srovnal po chybách obrany a ujal se vedení, které děčínští pólisté jen dotahovali, přes řadu gólových šancí , které si v závěru zápasu vytvořili , se jim nepodařilo vyrovnat a vynutit si tak alespoň prodloužení.Opět to byla těsná prohra 6:5. Celkové 4. místo z 12 družstev  je však úspěchem.Pořadí finálové části: 1.Chemnitz , 2.Schönebeck , 3.Bochum , 4.Děčín
Sestava : Štefan – Černohorský , Machala, Málek, Parlesák, Šumpich, Karásek, Kmoch , Kudrhalt, Sýkora, Techlovský.