06.12.2010 07:22

Pólisté neuspěli

Ani ve čtvrtém turnaji Dorostenecké ligy se děčínským pólistům nedařilo a pokračovali ve špatných výkonech . Prohráli všechny zápasy v Hradci králové a v jarní části budou bojovat jen o 5.- 8. místo.Pořadí po 4 turnajích : 1.Fezko Strakonice 22 bodů  , 2.Sl.Hradec králové 16 , 3. SKS Praha 11 , 4. SK Děčín 3 .

Sl. Hradec  Králové -  SK Děčín 14 : 4 (2:0,2:1,8:1,2:2)

Děčané v první půli dobře bránili a favorizovaní domácí se nemohli prosadit ,vedli hubeným náskokem , který byl způsoben špatnou střelbou děčínských hráčů. Ve třetí čtvrtině

se  prosadili domácí plavecky i střelecky a získali potřebný náskok , který si již pohlídali.

Branky děčínských hráčů: Drnec 2 , Behina a Gablik 1

Fezko Strakonice – SK Děčín 16 :  4 ( 0:6,1:4,2:3,1:3)

Strakoničtí hráči  doposud neprohráli v soutěži , navíc nestihli první zápas kvůli zpoždění vlaku a tak nastupovali odpočinutí . Děčínský trenér dal příležitost všem hráčům, aby šetřil síly na další zápas. Strakonice si vytvořily v úvodní čtvrtině náskok, který chytrou hrou navyšovaly  i v další části především z přesilových her.Branky: Fridrich 2, Drnec a Poskočil 1

SKS Praha – SK Děčín 14 : 12 ( 2:3,5:3,4:3,3:3)

Děčané  získali na začátku dvoubrankové vedení a vytvořili si i další příležitosti,které bohužel neproměnili.Soupeř se vzchopil ve druhém dějství a prosazoval se střelami z dálky. Děčané odpovídali využíváním přesilovek , ale dostával laciné góly.Minutu před koncem byl stav 12 : 12 , ale Pražané zvládli koncovku lépe a dvakrát skórovali. Branky: Křížek 4,Gáblík 3, Drnec 2, Kučera 3.