04.01.2010 20:44

4.turnaj Poháru ČSVP mladšího dorostu v Olomouci

  Na 4.turnaj Poháru ČSVP mladšího dorostu zajíždělo družstvo děčínských pólistů
do Olomouce, kde muselo bodovat hlavně proti domácímu družstvu , které ještě v tomto ročníku neporazilo a aspiruje spolu s ním a Opavou na vítězství.Bohužel přes celkově dobrý výkon se děčínským nepodařilo svého největšího soupeře porazit a těsně prohrálo.Ve zbývajících zápasech zvítězilo, i tak zbývá šance na celkové vítězství.Závěrečná tabulka je zkreslena tím, že družstvo Děčína má odehráno o 3 zápasy navíc a bude pauzírovat v 6. závěrečném turnaji.V 5. turnaji v Plzni musí děčínští hráči stoprocentně bodovat.Tabulka po 4.turnaji: 1.SK Děčín 15 b, 2.UP Olomouc 14.b,3.KPS Opava 11.b, 4.SKS Praha 6.b,5.KVS Plzeň 0.b

SK Děčín – SKS Praha 14 : 4 / 4:2,3:1,6:1,1:0 /

  Děčínští hráči od úvodního hvizdu rozhodčího naznačili, že chtějí zvítězit a díky proměněným šancím šli do vedení.K dobrému výkonu přispěla i obranná činnost celého družstva,včetně výkonu brankáře ,a tak družstvo jasně zvítězilo.Branky: Černý 6, Kučera 4, Gáblík 3, Viktora 1.

UP Olomouc – SK Děčín 11 : 10 / 6:1,3:3,2:1,0:5 /

  Děčínu se opět nepodařila úvodní čtvrtina zápasu, když se soustředila na bránění nejlepšího hráče Olomouce na centru a soupeř trestal střelami z dálky , které měl brankář krýt.
V další fázi Děčín srovnal hru a sebejistí domácí se nechali ukolébat, že už mají vítězství jasné.Děčínští hráči v poslední čtvrtině bojovali dále a umazávali z náskoku a nechybělo moc,aby sebrali značně nervózním domácím alespoň bod.Branky :Černý a Kučera po 3, Veleba 2, Behina a Dobrovolný po 1

KPS Opava – SK Děčín 8 : 15 / 2:3,3:4,3:3,0:5 /


Děčínu se letos proti Opavě daří, ta umí zahrát na Olomouc a sebrala mu již dvakrát body, čímž pomáhá Děčínu.Děčínští hráči museli bodovat,a tak přistoupili k zápasu odpovědně, a trpělivou hrou ze zajištěné obrany si získali uklidňující náskok.V závěrečné čtvrtině Opava doplatila na slabší lavičku a odpadla kondičně . Děčín toho využil k navýšení náskoku a jasnému vítězství.Celé družstvo podalo dobrý kolektivní výkon a je stále ve hře o konečné vítězství.Branky:Černý 4, Behina a Kučera po 3, Gáblík a Veleba po 2 , Holfeld 1.

  Sýkora Alois


—————

Zpět